FaldanAdam

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34.6 MB
  • Version 2.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma FaldanAdam
Akıllı cep telefonunuza indireceğiniz FaldanAdam mobil uygulaması günlük fal keyfinizi gerçek veriler ile yaşatacaktır.

FaldanAdam, günlük fal keyfinizi gerçek veriler üzerinden yaşatacak kaliteli bir mobil uygulamadır. Kadınların en büyük eğlencesinden biri şüphesiz ki fal baktırmaktır. Bu keyfi akıllı cep telefonunuzdan yaşamak isterseniz FaldanAdam mobil uygulamasını iOS  cep telefonunuza indirebilirsiniz. Üstelik uygulama ücretsiz olarak sunuluyor. Hatta her gün ilk falınız FaldanAdam'dan hediye. 

Günlük kahve falını öğrenmek için kahve fincanının üç açıdan fotoğrafını çekerek FaldanAdam'a gönderin. Gerçekçi verilere dayanarak yorumlanan falınız hızlı bir şekilde yorumlanacaktır. Astrolojik değişimleri göz önünde bulunduran FaldanAdam mobil uygulaması sayesinde fal sohbetleriniz daha geniş alanlara yayılacaktır. 

Uygulamayı kullanmak için herhangi bir üyelik işlemi yapmanıza gerek yok. FaldanAdam sizi akıllı cep telefonunuzdan tanıyacaktır. Falını yollarken girdiğin bilgiler profiline kayıt edilir, böylece her defasında yeniden yazmana gerek kalmaz. Farklı bir kişinin falını gönderirken bu bilgileri değiştirebilirsiniz. En geç 30 dakika içerisinde fal yorumlarınız cep telefonunuza gelecektir. Kahve falınız artık FaldanAdam ile gerçekçi bir şekilde yorumlanarak size sunulacaktır. 

FaldanAdam indir
DİĞER SÜRÜMLER